O nás

História firmy KARIBU Holztechnik

História firmy KARIBU Holztechnik siaha až do roku 1889, kedy sa podnik Steinbrügge & Berninghausen začal zaoberať stavbou lodí z dreva najvyššej kvality. Časy sa zmenili az tohto podniku vznikol KARIBU Holztechnik. Meno KARIBU Holztechnik je založené na dlhoročné skúsenosti so spracovaním dreva odrážajúce sa v tej najvyššej kvalite výrobkov. Tieto výrobky sa zároveň vyznačujú funkcionalitou, ojedinelým dizajnom a zohľadňujú nemecký zmysel pre presnosť a zmysel pre detail.

Spoločnosť KARIBU Hozltechnik je najväčším európskym výrobcom sáun, infrakabín, záhradných domčekov a altánkov, garážových státí a detských drevených výrobkov. Je zároveň držiteľom mnohých certifikátov kvality ako TÜV NORD, FSC, PEFC.

sample-banner-1.jpg

Niekoľko fotografií z hlavného výrobného závodu v Brémach

NEMO Czech s.r.o. 

Spoločnosť NEMO Czech s.r.o. výhradne zastupuje spoločnosť KARIBU Holztechnik na českom a slovenskom trhu. Po siedmich rokoch zaujímame čelné postavenie vo svojom obore. Našou prioritou je individuálny prístup a spokojnosť zákazníka. Preto je neoddeliteľnou súčasťou našich služieb tiež profesionálne poradenstvo a technické konzultácie.

Moderná výroba v nemeckých Brémach je zohľadnená do našich priaznivých predajných cien, ktoré považujeme okrem kvality za najväčšiu konkurenčnú výhodu. Dokladom kvality výrobkov je tiež fakt, že KARIBU Holztechnik je dodávateľom dreva väčšiny tuzemských výrobcov sáun.

Služby

  • odborné technické poradenstvo 
  • individuálne konzultácie na mieste inštalácie  
  • montáž a individuálne úpravy  
  • záručný a pozáručný servis

NEMO Czech s.r.o.

left-contact-bg.png

Kontakt:

Mobil: +421 918 611 218
          +421 918 234 057
E-mail: [javascript protected email]

left-pointer-bg.png

Adresa:

Pražská 35    
81104 Bratislava
Slovensko

Plynární 792/35,
170 00 Praha 7 Holešovice
Česká republika

IČ: 27259056
DIČ: SK4020351797

banner-5let-menu-sk.jpg